Kurs Facylitacji – szkolenie OTWARTE!

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z programem Kursu Facylitacji, który stworzyłam z intencją dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ponad 18letniej pracy z grupami oraz nadzieją na szerzenie facylitacji jako metody, która wydobywa z grup, to co najcenniejsze.

Kurs jest podróżą, która trwa 21 godziny zegarowe, realizowane w trakcie trzydniowego szkolenia. Dodatkową opcją dla uczestników jest szkolenie Facylitacji Online realizowane na Zoom (6 godzin zegarowych).

Minimalna liczba uczestników wynosi 6, maksymalna 12 osób.

Na zakończenie jest wydawane zaświadczenie uczestnictwa.

Pracuję metodą aktywnego uczenia się. Oznacza to, że jako uczestnik/uczestniczka będziesz zaproszony/a do doświadczania facylitacji w różnego rodzaju ćwiczeniach, po to, aby w krótkim czasie spróbować swoich sił facylitatorskich, nabyć refleksji na temat swoich potrzeb w roli facylitatora/ki i rozwijać umiejętności dzięki informacji zwrotnej.

Poniżej znajduje się opis programu, który stworzyłam na podstawie swojego doświadczenia. Uwzględniam w nim również indywidualne potrzeby uczestników, o które pytam w formularzu rejestracyjnym. Zatem jeśli nie znajdziesz poniżej treści, które Cię szczególnie interesują, możesz je wyrazić podczas rejestracji.

PROGRAM

 Facylitacja – wprowadzenie do tematu 

 Facylitator – podstawowe kompetencje 

Techniki w pracy facylitatora 

Rozwiązywanie problemów/generowanie rozwiązań – narzędzia pracy z grupą 

Grupowe podejmowanie decyzji 

Trudne sytuacje w pracy z grupą

Facylitacja online

Dla kogo jest ta oferta?

Doświadczenie w szkoleniach dla firm

0

LAT

zarządzania zmianą i projektami w międzynarodowej organizacji

0

LAT

lat facylitowania spotkań i warsztatów

0

LAT

prowadzenia szkoleń

PONAD

0

GODZIN

szkoleniowych, warsztatowych i facylitacji

PONAD

0

zadowolonych uczestników

Marki, które skorzystały ze szkoleń dla firm

Referencje

Z Olą współpracuję zlecając jej prowadzenie szkoleń dla trenerow dla Fundacji ITFF. Zawsze podchodzi z dużym zaangażowaniem do projektowania i realizacji szkoleń. Nie oszczędza swojej wiedzy i doświadczenia – hojnie dzieli się z uczestnikami. Jest doceniana za empatię i uważność. Polecam Olę jako trenera facylitacji, komunikacji.

Karolina Mikołajczak

Współpracuję z Olą od ponad roku.
Miałam przyjemność uczestniczyć na szkoleniach Oli – zarówno stacjonarnych jak i w wersji online. Jest świetnym trenerem, który potrafi skupić na sobie uwagę uczestników również przy szkoleniach online, a także wychwycić momenty wycofania się uczestnika i odpowiednio wprowadzić go do grupy. To niezwykle cenna umiejętność. Przy tym sporo kreatywności, burzy mózgów, swobody i POZYTYWNEGO NASTAWIENIA!

Marysia Olejniczak

Bardzo cenię sobie współpracę z Olą jako trenerką i facylitatorką. Jest uważna na potrzeby uczestników procesu, proponowane przez nią narzędzia i ćwiczenia wspierają proces. A do tego Ola jest bardzo pozytywną osobą i wprowadza przyjazną atmosferę. Miałam okazję uczestniczyć również w zajęciach on-line i nawet na wirtualnej sali szkoleniowej Ola znalazła sposób na aktywizację „ruchową” uczestników Polecam bardzo!

Karolina Fijołek-Głowacka

Ola to bardzo dobry i konkretny trener facylitacji. Ja akurat miałam okazji uczyć się tego fachu na Jej szkoleniu. Dostałam narzędzia i wiarę, że wystarczy wiedza, dobre narzędzia oraz uważność i empatia w stosunku do ludzi i można wypracować bardzo kreatywne rozwiązania biznesowych problemów. Polecam 🙂

Sylwia Michalska

Bardzo rekomenduję spotkania z Olą, jej formy wsparcia nas ludzi a także ludzi w zespołach i w organizacjach. Empatia na 1. miejscu oraz efektywne metody pracy oparte o doświadczanie 👌Przy tym lekkość i rodzaj luzu, który powoduje, że pracujemy bez spinki a skutecznie. Polecam 10/10

Iza Nowaczyk

Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń ogrom wiedzy profesjonalizm osoby prowadzącej. Empatyczne podejście do uczestników szkolenia, otwartość i komunikatywność.

Dariusz Łuczak

Od trzech lat pracujemy z Aleksandrą w firmie i w fundacji nad trudnymi tematami, strategiami, pivotami biznesowymi. Potrafi skupić zespół tak, byśmy szybko i sprawnie znaleźli rozwiązania. Sesja prowadzona jest z poczuciem humoru, a jednocześnie głęboką wiedzą i zapanowaniem nad procesem – zanim się obejrzymy jest koniec sesji i poczucie sukcesu. Po sesji z Olą mamy to świetne poczucie siły i kreatywności, która w nas drzemie.

Katia Roman - Trzaska