Mini Kurs Facylitacji – szkolenie OTWARTE!

Mini-kurs jest podróżą, która trwa 21 godzin zegarowych, realizowanych co dwa tygodnie w sesjach 3 godzinnych na platformie Zoom. Do tej podróży zapraszam tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z facylitacją i poznać jej podstawowe narzędzia.

Zapraszam do wyboru edycji, która będzie dla Ciebie wygodniejsza:

Edycja 2start 31.08.2021 (wtorek), godz. 10:00 – 13:00. Zajęcia odbywają się co drugi wtorek (tj. 14.09., 28.09., 05.10., 19.10., 02.11., 16.11.) od 10:00 do 13:00.

Edycja 3start 23.09.2021 (czwartek), godz. 17:00 – 20:00. Zajęcia odbywają się co drugi czwartek (tj. 7.10, 21.10, 4.11., 18.11., 02.12., , 16.12.) od 17:00 do 20:00.

Minimalna liczba uczestników wynosi 6, maksymalna 12 osób. Koszt 800 PLN brutto (650 PLN netto). 

PROGRAM

Moduł 1: Facylitacja – wprowadzenie do tematu (3h)

Moduł 2: Facylitator – podstawowe kompetencje (6h)

Moduł 3: Techniki w pracy facylitatora (6h)

Moduł 4: Rozwiązywanie problemów/generowanie rozwiązań – narzędzia pracy z grupą (3h)

Moduł 5: Grupowe podejmowanie decyzji (3h)

Dla kogo jest ta oferta?

Doświadczenie w szkoleniach dla firm

0

LAT

zarządzania zmianą i projektami w międzynarodowej organizacji

0

LAT

lat facylitowania spotkań i warsztatów

0

LAT

prowadzenia szkoleń

PONAD

0

GODZIN

szkoleniowych, warsztatowych i facylitacji

PONAD

0

zadowolonych uczestników

Marki, które skorzystały ze szkoleń dla firm

Referencje

 • Z Olą współpracuję zlecając jej prowadzenie szkoleń dla trenerow dla Fundacji ITFF. Zawsze podchodzi z dużym zaangażowaniem do projektowania i realizacji szkoleń. Nie oszczędza swojej wiedzy i doświadczenia – hojnie dzieli się z uczestnikami. Jest doceniana za empatię i uważność. Polecam Olę jako trenera facylitacji, komunikacji.

  Karolina Mikołajczak

 • Współpracuję z Olą od ponad roku.
  Miałam przyjemność uczestniczyć na szkoleniach Oli – zarówno stacjonarnych jak i w wersji online. Jest świetnym trenerem, który potrafi skupić na sobie uwagę uczestników również przy szkoleniach online, a także wychwycić momenty wycofania się uczestnika i odpowiednio wprowadzić go do grupy. To niezwykle cenna umiejętność. Przy tym sporo kreatywności, burzy mózgów, swobody i POZYTYWNEGO NASTAWIENIA!

  Marysia Olejniczak

 • Bardzo cenię sobie współpracę z Olą jako trenerką i facylitatorką. Jest uważna na potrzeby uczestników procesu, proponowane przez nią narzędzia i ćwiczenia wspierają proces. A do tego Ola jest bardzo pozytywną osobą i wprowadza przyjazną atmosferę. Miałam okazję uczestniczyć również w zajęciach on-line i nawet na wirtualnej sali szkoleniowej Ola znalazła sposób na aktywizację „ruchową” uczestników Polecam bardzo!

  Karolina Fijołek-Głowacka

 • Ola to bardzo dobry i konkretny trener facylitacji. Ja akurat miałam okazji uczyć się tego fachu na Jej szkoleniu. Dostałam narzędzia i wiarę, że wystarczy wiedza, dobre narzędzia oraz uważność i empatia w stosunku do ludzi i można wypracować bardzo kreatywne rozwiązania biznesowych problemów. Polecam 🙂

  Sylwia Michalska

 • Bardzo rekomenduję spotkania z Olą, jej formy wsparcia nas ludzi a także ludzi w zespołach i w organizacjach. Empatia na 1. miejscu oraz efektywne metody pracy oparte o doświadczanie 👌Przy tym lekkość i rodzaj luzu, który powoduje, że pracujemy bez spinki a skutecznie. Polecam 10/10

  Iza Nowaczyk

 • Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń ogrom wiedzy profesjonalizm osoby prowadzącej. Empatyczne podejście do uczestników szkolenia, otwartość i komunikatywność.

  Dariusz Łuczak

 • Od trzech lat pracujemy z Aleksandrą w firmie i w fundacji nad trudnymi tematami, strategiami, pivotami biznesowymi. Potrafi skupić zespół tak, byśmy szybko i sprawnie znaleźli rozwiązania. Sesja prowadzona jest z poczuciem humoru, a jednocześnie głęboką wiedzą i zapanowaniem nad procesem – zanim się obejrzymy jest koniec sesji i poczucie sukcesu. Po sesji z Olą mamy to świetne poczucie siły i kreatywności, która w nas drzemie.

  Katia Roman - Trzaska