Szkolenia ze współpracy w zespole

 
Efektywny i zgrany zespół to cel każdego managera. Szkolenia ze współpracy w zespole to warsztat dedykowany dla tych, którym zależy na podnoszeniu efektywności, zwiększeniu partycypacji i motywacji, zrozumieniu mechanizmów działających w zespołach (dynamiki grupowej), usprawnieniu komunikacji i polepszeniu relacji interpersonalnych. Szkolenie może mieć charakter warsztatu facylitowanego team building, przeznaczonego dla konkretnego zespołu lub szkolenia o charakterze otwartym dla tych, którzy chcą pogłębiać kompetencje związane z pracą w zespole.

Metodyka szkolenia

Jako wieloletni praktyk facylitator i trener nieustannie poszerzam swój warsztat pracy korzystając z metod, technik i narzędzi odpowiednio dobranych do potrzeb klienta (zespołu, grupy czy organizacji). Współpraca w zespole jest związana często ze specyfiką danej organizacji, dlatego w pierwszym kroku przygotowując szkolenie czy warsztaty facylitowane badam potrzeby organizacji i wyzwania, przed jakimi stoi oraz potrzeby uczestników tym zakresie, tak aby zaproponowane treści były adekwatne do nich .
Następnie tworzę szkolenie/warsztaty współpracy w zespole skupiając się na wybranych zagadnieniach:
 • Indywidualnych tendencjach osobowościowych (Test osobowości Hartmana) i rolach zespołowych (M. Belbin),
 • Dynamice procesów grupowych z uwzględnieniem koncepcji gier statusowych,
 • Konstruktywnym komunikowaniu się w zespole,
 • Narzędziach zespołowego rozwiązywania problemów, generowania rozwiązań, podejmowania decyzji.

Efekty szkolenia

Efektem szkolenia jest bardziej świadoma współpraca w zespole, tj.:
 • wiedza o mechanizmach związanych z dynamiką procesów grupowych i jak je wykorzystywać do zwiększenia efektywności zespołu i poprawy relacji,
 • świadomość różnorodności zespołu i wpływu poszczególnych ról jego członków na działanie zespołu,
 • konstruktywna komunikacja opierająca się o konkretne wyrażanie potrzeb, próśb i obiekcji,
 • stosowanie narzędzi grupowe rozwiązywanie problemów, generowanie rozwiązań, podejmowanie decyzji, co wpływa na zaangażowanie zespołu i podnosi jego motywację do współpracy.

MARKI, KTÓRE SKORZYSTAŁY ZE SZKOLEŃ DLA FIRM

Dzięki szkoleniom dla firm szytym na miarę, mogłam świadczyć usługi szkoleniowe dla szerokiej gamy klientów: od dużych, międzynarodowych korporacji po małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym firmy rodzinne oraz fundacje. Szkolenia dla firm prowadzę także w formie szkoleń online, co jest często wykorzystywane w przypadku zespołów rozproszonych lub jeśli udział w szkoleniu wymaga przemieszczania się dużej grupy osób.
 • logo adampol
 • logo little chef
 • logo fundacji samodzielność od kuchni
 • logo firmy barry callebaut
 • logo bloom partners
 • logo coats
 • logo azymut consulting
 • logo wszechnicy uniwersytetu jagiellońskiego
 • logo international trainers and facilitators federation
 • logo 11muz

DOŚWIADCZENIE SZKOLEŃ DLA FIRM

Jako trener działam od 2015 roku i współpracuję z różnorodnymi grupami. Prowadzę szkolenia dla firm rozwijające kompetencje przywódcze, wzmacniające umiejętność efektywnego komunikowania się i rozwiązywania konfliktów, usprawniające współpracę w zespole, dla przyszłych trenerów w ramach kursów trenerskich i szkoleń typu Train The Trainer, przygotowujące managerów do zarządzania zmianą.
 

NAPISZ DO MNIE

Jeśli chcesz więcej wiedzieć o tym, kim jest facylitator, na czym polega praca facylitatora/facylitatorki, czym jest facylitacja, zapraszam do kontaktu. Jeśli interesują Cię warsztaty i facylitacja dla firm (warsztaty projektowe, warsztaty strategiczne, warsztaty z komunikacji, warsztaty zarządzania zmianą i warsztaty usprawniające współpracę w zespole) skorzystaj z formularza kontaktowego. A może szkolenia z przywództwa, zarządzania zmianą, komunikowania się, rozwiązywania konfliktów? Napisz do mnie!

  Twoje dane osobowe, kliknij aby sprawdzić w jakim celu je przetwarzam

  Klauzula informacyjna
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu. Administratorem danych jest Sunday Morning Doradztwo Personalne Aleksandra Bukowska z siedzibą w Łodzi, ul. Bałtycka 32b/22. Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa, w szczególności ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. i rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04),do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności. Ponadto dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń celem ewentualnego wykazania prawidłowego ich przetwarzania. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia świadczenie usług lub kontakt z Państwem. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, jak również ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz przeniesienia danych.
  Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  Państwa zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych osobowych. Dane kontaktowe do Administratora Państwa danych osobowych są takie jak na wstępie, dodatkowo można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy pod adresem https://abukowska.pl

  depozyt 5 zl kasyno