Ho!Ho!Ho! Wsparcie rozwojowe dla NGO!

Zmienianie świata jest mi bardzo bliskie i wierzę, że podmioty ekonomii społecznej, fundacje, stowarzyszenia czynią nasz świat lepszym miejscem. Stąd moja oferta właśnie dla Was, działaczki i działacze z misją!

Facylitacja jest w moim odczuciu narzędziem, dzięki którym ludzie mogą się usłyszeć i wypracować wspólnie taki efekt, który zaskoczy ich samych. Wiem, że praca w i dla NGO to zmaganie się z wyzwaniami na wielu frontach i że w ferworze trudno się zatrzymać, uporządkować myśli, poskładać coś w jedną całość. A że mam doświadczenie wspierania tego obszaru jako osoba odpowiedzialna za politykę CSR w firmie, w której byłam przez wiele lat pracownikiem, chcę do tego doświadczenia teraz sięgnąć i połączyć je z facylitacją właśnie z myślą o Was.

Jeśli więc:

  • czas pandemii postawił Was pod ścianą i nie wiecie, jak ruszyć i co z tą ścianą zrobić,
  • nie macie strategii albo widzicie, że to, co macie, nie działa tak, jak powinno,
  • rozmawiacie o pomysłach, rozwiązaniach, ale nie wdrażacie ich z różnych powodów,
  • macie potrzebę uporządkowania spraw, aby przejść do działania,
  • Wasz zespół się nie może usłyszeć i porozumieć,

to dobrze trafiliście! Chcę Wam zaproponować, że poprowadzę 3-godzinne spotkanie/warsztat dla Waszej fundacji, stowarzyszenia, firmy socjalnej, podczas którego wypracujecie uzgodniony wcześniej efekt (np. nową strategię, nową ofertę/koncepcję działania,  rozwiązanie określonego problemu). Do tego to Wy decydujecie, ile możecie za tę usługę zapłacić (w myśl zasady „pay what you can!”).

Jeśli jesteście NGO z Łodzi i okolic, spotkanie może się odbyć w formule offline (np. w Waszej siedzibie) albo online. Jeśli jesteście z innego miasta, spotkanie odbywa się tylko online (platforma do wyboru).

Zapraszam serdecznie – razem możemy więcej!