Szkolenia z podejmowania decyzji

 
Podejmowanie decyzji to kluczowa kompetencja managerska. Im sprawniejszy proces, tym korzystniejsze efekty biznesowe, a także motywacja dla zespołu, który może sprawnie działać. Szkolenie z podejmowania decyzji skupia się zarówno na aspektach indywidualnych, osobowościowych wpływających na proces podejmowania decyzji, jak również na narzędzia wspierające proces. Szkolenie dla firm i warsztaty opierają się o moje wieloletnie doświadczenie pracy z zespołami i managerami, których mogłam wspierać w procesach decyzyjnych.

Metodyka szkolenia

Jako wieloletni praktyk facylitator i trener nieustannie poszerzam swój warsztat pracy korzystając z metod, technik i narzędzi odpowiednio dobranych do potrzeb klienta (zespołu, grupy czy organizacji). Proces podejmowania decyzji jest charakterystyczny dla danej jednostki, a także zespołu i organizacji i może przybierać różnorodne formy i struktury, dlatego w pierwszym kroku przygotowując szkolenie badam potrzeby szkoleniowe uczestników, tak aby zaproponowane treści były adekwatne do wyzwań.
Następnie tworzę szkolenie/warsztaty z podejmowania decyzji skupiając się na:
 • Elementach związanych z procesem wyboru
 • Zniekształceniach poznawczych wpływającymi na proces wyboru
 • Indywidualnych skłonnościach osobowościowych odnośnie podejmowania decyzji (Test osobowości Hartmana)
 • Wpływie konieczności zaspakajania indywidualnych potrzeb na proces podejmowania decyzji
 • Narzędziach podejmowania decyzji
 • Komunikowaniu trudnych decyzji z użyciem struktur komunikatu zaczerpniętych z NVC

Efekty szkolenia

Efektem szkolenia jest usprawnienie procesu podejmowania decyzji tj:
 • pogłębiona świadomość indywidualnych skłonności decyzyjnych,
 • rozumienie wpływu zniekształceń poznawczych na proces podejmowania decyzji i stosowanie działań zapobiegających ich wpływowi,
 • analiza potrzeb vs cele decyzyjne,
 • świadome stosowanie narzędzi decyzyjnych,
 • komunikowanie trudnych decyzji.

MARKI, KTÓRE SKORZYSTAŁY ZE SZKOLEŃ DLA FIRM

Dzięki szkoleniom dla firm szytym na miarę, mogłam świadczyć usługi szkoleniowe dla szerokiej gamy klientów: od dużych, międzynarodowych korporacji po małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym firmy rodzinne oraz fundacje. Szkolenia dla firm prowadzę także w formie szkoleń online, co jest często wykorzystywane w przypadku zespołów rozproszonych lub jeśli udział w szkoleniu wymaga przemieszczania się dużej grupy osób.
 • logo adampol
 • logo little chef
 • logo fundacji samodzielność od kuchni
 • logo firmy barry callebaut
 • logo bloom partners
 • logo coats
 • logo azymut consulting
 • logo wszechnicy uniwersytetu jagiellońskiego
 • logo international trainers and facilitators federation
 • logo 11muz

DOŚWIADCZENIE SZKOLEŃ DLA FIRM

Jako trener działam od 2015 roku i współpracuję z różnorodnymi grupami. Prowadzę szkolenia dla firm rozwijające kompetencje przywódcze, wzmacniające umiejętność efektywnego komunikowania się i rozwiązywania konfliktów, usprawniające współpracę w zespole, dla przyszłych trenerów w ramach kursów trenerskich i szkoleń typu Train The Trainer, przygotowujące managerów do zarządzania zmianą.
 

NAPISZ DO MNIE

Jeśli chcesz więcej wiedzieć o tym, kim jest facylitator, na czym polega praca facylitatora/facylitatorki, czym jest facylitacja, zapraszam do kontaktu. Jeśli interesują Cię warsztaty i facylitacja dla firm (warsztaty projektowe, warsztaty strategiczne, warsztaty z komunikacji, warsztaty zarządzania zmianą i warsztaty usprawniające współpracę w zespole) skorzystaj z formularza kontaktowego. A może szkolenia z przywództwa, zarządzania zmianą, komunikowania się, rozwiązywania konfliktów? Napisz do mnie!

  Twoje dane osobowe, kliknij aby sprawdzić w jakim celu je przetwarzam

  Klauzula informacyjna
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu. Administratorem danych jest Sunday Morning Doradztwo Personalne Aleksandra Bukowska z siedzibą w Łodzi, ul. Bałtycka 32b/22. Dane przesłane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa, w szczególności ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. i rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04),do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności. Ponadto dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń celem ewentualnego wykazania prawidłowego ich przetwarzania. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia świadczenie usług lub kontakt z Państwem. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, jak również ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz przeniesienia danych.
  Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  Państwa zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych osobowych. Dane kontaktowe do Administratora Państwa danych osobowych są takie jak na wstępie, dodatkowo można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy pod adresem https://abukowska.pl