Facylitacja dla NGO

Wiem, że praca w i dla NGO to zmaganie się z wyzwaniami na wielu frontach i że w ferworze trudno się zatrzymać, uporządkować myśli, poskładać coś w jedną całość. A że mam doświadczenie wspierania tego obszaru jako osoba odpowiedzialna za politykę CSR w firmie, w której byłam przez wiele lat pracownikiem, chcę do tego doświadczenia teraz sięgnąć i połączyć je z facylitacją właśnie z myślą o Was.

 

Ta oferta jest dla Was, jeśli:

Chcę Wam zaproponować, że poprowadzę 3-godzinne spotkanie/warsztat dla Waszej fundacji, stowarzyszenia, firmy socjalnej, podczas którego wypracujecie uzgodniony wcześniej efekt (np. nową strategię, nową ofertę/koncepcję działania,  rozwiązanie określonego problemu). Do tego to Wy decydujecie, ile możecie za tę usługę zapłacić (w myśl zasady „pay what you can!”).

Jeśli jesteście NGO z Łodzi i okolic, spotkanie może się odbyć w formule offline (np. w Waszej siedzibie) albo online. Jeśli jesteście z innego miasta, spotkanie odbywa się tylko online (platforma do wyboru).

Zapraszam serdecznie – razem możemy więcej!

Przykładowe realizacje

Fundacja Samodzielność od Kuchni – planowanie strategii działania

Fundacja Wiatr w Skrzydła – planowanie działań fundacji

Fundacja Safe Nest – Bezpieczne Gniazdo – definiowanie działań promujących ideę fundacji

Doświadczenie w szkoleniach dla firm

0

LAT

zarządzania zmianą i projektami w międzynarodowej organizacji

0

LAT

lat facylitowania spotkań i warsztatów

0

LAT

prowadzenia szkoleń

PONAD

0

GODZIN

szkoleniowych, warsztatowych i facylitacji

PONAD

0

zadowolonych uczestników

Marki, które skorzystały ze szkoleń dla firm

Referencje

Z Olą współpracuję zlecając jej prowadzenie szkoleń dla trenerow dla Fundacji ITFF. Zawsze podchodzi z dużym zaangażowaniem do projektowania i realizacji szkoleń. Nie oszczędza swojej wiedzy i doświadczenia – hojnie dzieli się z uczestnikami. Jest doceniana za empatię i uważność. Polecam Olę jako trenera facylitacji, komunikacji.

Karolina Mikołajczak

Współpracuję z Olą od ponad roku.
Miałam przyjemność uczestniczyć na szkoleniach Oli – zarówno stacjonarnych jak i w wersji online. Jest świetnym trenerem, który potrafi skupić na sobie uwagę uczestników również przy szkoleniach online, a także wychwycić momenty wycofania się uczestnika i odpowiednio wprowadzić go do grupy. To niezwykle cenna umiejętność. Przy tym sporo kreatywności, burzy mózgów, swobody i POZYTYWNEGO NASTAWIENIA!

Marysia Olejniczak

Bardzo cenię sobie współpracę z Olą jako trenerką i facylitatorką. Jest uważna na potrzeby uczestników procesu, proponowane przez nią narzędzia i ćwiczenia wspierają proces. A do tego Ola jest bardzo pozytywną osobą i wprowadza przyjazną atmosferę. Miałam okazję uczestniczyć również w zajęciach on-line i nawet na wirtualnej sali szkoleniowej Ola znalazła sposób na aktywizację „ruchową” uczestników Polecam bardzo!

Karolina Fijołek-Głowacka

Ola to bardzo dobry i konkretny trener facylitacji. Ja akurat miałam okazji uczyć się tego fachu na Jej szkoleniu. Dostałam narzędzia i wiarę, że wystarczy wiedza, dobre narzędzia oraz uważność i empatia w stosunku do ludzi i można wypracować bardzo kreatywne rozwiązania biznesowych problemów. Polecam 🙂

Sylwia Michalska

Bardzo rekomenduję spotkania z Olą, jej formy wsparcia nas ludzi a także ludzi w zespołach i w organizacjach. Empatia na 1. miejscu oraz efektywne metody pracy oparte o doświadczanie 👌Przy tym lekkość i rodzaj luzu, który powoduje, że pracujemy bez spinki a skutecznie. Polecam 10/10

Iza Nowaczyk

Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń ogrom wiedzy profesjonalizm osoby prowadzącej. Empatyczne podejście do uczestników szkolenia, otwartość i komunikatywność.

Dariusz Łuczak

Od trzech lat pracujemy z Aleksandrą w firmie i w fundacji nad trudnymi tematami, strategiami, pivotami biznesowymi. Potrafi skupić zespół tak, byśmy szybko i sprawnie znaleźli rozwiązania. Sesja prowadzona jest z poczuciem humoru, a jednocześnie głęboką wiedzą i zapanowaniem nad procesem – zanim się obejrzymy jest koniec sesji i poczucie sukcesu. Po sesji z Olą mamy to świetne poczucie siły i kreatywności, która w nas drzemie.

Katia Roman - Trzaska